Cyklovleky TOUFAR.CZ

Máte-li zájem o pořízení Vašeho nového BIKELINERU® kontaktujte nás.

Ve spolupráci s našim německým partnerem LAU – Fahrzeugbau Vám připravíme konkrétní nabídku Vašeho nového cyklistického přívěsu BIKELINER®. Každý BIKELINER® je originál, nejedná se zde o sériovou výrobu a proto můžeme splnit individuální požadavky klienta na rozměry, hmotnost přívěsu, počet kol nebo individuální vybavení.

Na základě předchozí dohody Vám rádi náš cyklistický přívěs BIKELINER® ZDARMA předvedeme. Přijeďte se podívat, domluvte si schůzku na níže uvedených kontaktech a sami uvidíte. Přívěsy provozujeme již pátým rokem v naší dopravě TOUFAR.CZ a rádi se s Vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti získané provozem BIKELINERu®. Zařazením BIKELINER® do našeho vozového parku jsme získali novou, vyšší úroveň poskytování služeb našim klientům.

Kupte si BIKELINER® a uvidíte, že to není jen cyklistický přívěs, ale součást Vaší rodiny.

Chcete také svůj vlastní BIKELINER®, prosím kontaktujte nás.

Ing. Markéta Kozáková, manažer dopravy
telefon: 777 277 979, marketa@doprava-toufar.cz

Aleš Toufar, ředitel
telefon: +420 724 008 258, e-mail:  ales.toufar@cktoufar.cz


a nebo vyplňte naši elektronickou poptávku.

Kontaktní údaje
Firma
Adresa
Kontaktní osoba*
E-mail*
Telefon
Mám zájem o
Informace a upřesnění vlastností:
Vaše data uchováváme v bezpečí a spravujeme je dle nejvyšších standardů nařízení EU - GDPR. Použití tohoto formuláře je dobrovolné. Povinná pole (*) jsou nezbytná k tomu, abychom Vás mohli kontaktovat a vyřídit Vaši žádost. Po odeslání formuláře nebudou žádná data dále ukládána. Odesláním souhlasíte s tím, že firma Doprava TOUFAR.CZ tyto informace pro tento účel přijímá, zpracovává a využívá.

* Položky označené červeně jsou povinné
Cyklovlek BIKELINER® Cyklovlek BIKELINER® Cyklovlek BIKELINER® Cyklovlek BIKELINER®